Ogłoszenia

MIS2019Plakat.jpgMistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Już w sobotę 16-go marca 2019 roku, w Centrum Sportowo Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach przy ul. Partyzantów 25, odbędą się XXXIX Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy od godziny 9:00. Klubowiczów natomiast prosimy o pomoc w organizacji już w piątek o godz.: 18:00 (w klubie) oraz 19:00 (na sali w Łabędach).

OSU

Dodano: 2019.03.11Wpłaty na OPP
Drodzy klubowicze.
Jak co roku przypominamy o możliwości wpłaty 1% podatku na rzecz naszego klubu. Dzięki tym wpłatom pomagamy dzieciakom wyjechać na wakacje oraz regenerujemy i uzupełniamy klubowy sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką dotyczącą OPP. Polecamy również do przejrzenia szczegółów dotyczących przekazywania 1% na rzecz OPP.

OSU

Dodano: 2019.01.21Rozkład zajęć
Drodzy klubowicze.
Został już ustalony rozkład zajęć na ten rok. Można go obejrzeć na stronie z treningami.
Do zobaczennia na zajęciach.

OSU

Dodano: 2018.09.05I po wakacjach
Drodzy klubowicze.
Z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy nowy sezon treningowy. Od 3-go września zapraszamy na treningi w V LO przy ul. Zygmunta Starego 1 w Gliwicach. Sekcje z Knurowa, Rudzińca i Zabrza zaczną działać w drugim tygodniu września. Niebawem zamieścimy aktualne informacje na stronach internetowych klubów.
Sala w "piątce" jest świeżo wyremontowana i wymaga naszej interwencji. Jak co roku musimy przygotować ją do sezonu. Do naszych zadań należy umycie okien. Prosimy o obecność w najbliższą niedzielę w LO V o godz.: 9:00 i przyniesienie w miarę możliwości środków czystości (szmatka, wiaderko, gumowy ściągacz do szyb i płyn do mycia).
Do zobaczennia.

OSU

Dodano: 2018.09.01
KKKwR - Strona Główna