Ogłoszenia

UWAGA!
Oświadczenie

Informuję, że osoby: Aneta Migus, Dawid Kowol i Kamil Kowol, zostali usunięci z listy Członków Gliwickiego Klubu Karate Kyokushin.

Dalsza działalność ww. osób nie będzie firmowana przez Gliwicki Klub Karate Kyokushin, Klub Karate Kyokushin w Rudzińcu, Klub Karate Kyokushin w Knurowie oraz Zabrzański Klub Karate Kyokushin.

Maciej Marszałek

OSU

Dodano: 2019.10.26Nowy rozkład treningów
Na stronie poświęconej rozkładowi treningów dostępna jest już aktualna rozpiska. Treningi wg nowego rozkładu rozpoczynają się od dziś (09-09-2019).
Póki co wchodzi w życie nowy regulamin płatności dostępny na stronie opłat .

OSU

Dodano: 2019.09.09Nowości w nowym sezonie
Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu zapraszamy zarówno starych wyjadaczy jak i nowych adeptów na treningi. Gliwicka I sekcja rozpoczyna treningi już dziś (2019-09-02), pozostałe sekcje zaczynają w przyszłym tygodniu. Aktualne grafiki zostaną udostępnione niebawem.
Póki co wchodzi w życie nowy regulamin płatności dostępny na stronie opłat .

OSU

Dodano: 2019.09.02XX Gliwicki Turniej Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży
Już w sobotę 13 kwietnia 2019 roku, w Centrum Sportowo Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach przy ul. Partyzantów 25, odbędzie się kolejna edycja Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży. Turniej rozpoczynamy o godz.: 8:30. Szczegóły regulaminu oraz kartę zgłoszeniową można pobrać z naszej strony w formacie docx: REGULAMIN XX GTKKDDIM lub pdf: REGULAMIN XX GTKKDDIM.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, dopingowania oraz oczywiście do pomocy przy organizacji.

OSU

Dodano: 2019.04.08
KKKwR - Strona Główna